Çankaya Spot Sıfır Eşya Alanlar

Çankaya Spot Sıfır Eşya Alanlar
15 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Çankaya Spot sıfır eşya alanlar olarak garantisi olmayan her türlü beyaz eşya, mobilya ya da oturma gurupları gibi eşyalarınızı değerinde alıyor ve sizi maddi kazanç imkânı sağlamaktayız. Alanında uzman personellerimiz ile faaliyet göstermekte olan kurumsal firmamız ile mağaza çıkışlı her türlü eşyayı hızlı bir şekilde satma ya da firmamız bünyesinden uygun fiyatlar ile satın almak imkanına sahipsiniz.

Spot Eşya Nedir

Çoğu insan spot eşya ile ikinci el eşyayı birbirleri ile karıştırmaktadır. Halbuki spot eşyalar hiç kullanılmamış ancak piyasa değerinin çok çok altında olarak satışa çıkartılmaktadır. İlgili satıcının ya da satış noktasının faklı sebeplerden dolayı elinde bulunan çok sayıda olan ya da ya da satamadığını modası geçmiş eşyaları spot eşya niyetinde piyasa değerinin çok çok altında satmaktadır.

Bunu örnek ile açıklayacak olursak bir beyaz eşya markasının bayiliği yapan bir satış noktasının aylık bir satış kotası bulunmaktadır. Bayiliğini yaptığı markanın ürününden bir ay içinde belirli sayıda satmak zorunda kalır. Eğer ürünün tamamını kısa sürede yapmaz da elinde sınırlı sayıda ürün kalması durumunda bunları elden çıkarmak için spot eşya piyasasına yönelir. Bu sayede kalan ürünleri hem elden çıkaracak hem de ürüne bağladığı parayı geri almış olacaktır. Spot sıfır eşya alımı konusunda size ne uygun fiyatlar ile hizmet sağlamaktayız.

 Hangi Eşyalar Spot Olarak satılabilir

Günümüzde her tür eşya spot olarak satılmaktadır. Beyaz eşya mobilya oturma gurupları akla gelebilen ve elle tutulabilen her türlü eşyanın spot modelleri bulunmaktadır.

Tags
Çankaya 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara