Çankaya 2. El Beyaz Eşya Alanlar

Çankaya 2. El Beyaz Eşya Alanlar
19 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Çankaya Ankara’nın en çok işlek olan ilçeleri arasında yer alır.  Özellikle beyaz eşya alan firmalar daha fazladır ve bizler de bu firmalar arasında yer alıyoruz. Kullanmadığınız beyaz eşyaları sizlerden alıyoruz ve sizlere güvenli hizmet sunuyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, aygaz, kurutma makinası, dondurucu ve aklınıza gelebilecek her çeşit beyaz eşyayı sizlerden alıyoruz. Bir beyaz eşyanın ömrü bellidir, ömrünü doldurunca birtakım arızalar çıkarır. Arızalar baş gösterince dolayısıyla beyaz eşyaları elden çıkartmak isteriz.

Taşınmak durumunda kaldığınızda ya da eşyanız bozulduğu zaman elden çıkarmak istersiniz. İnternette günlerce ürünü satmak için uğraşmanıza gerek yok, bizleri aradığınız taktirde adresinize gelerek ne tür eşya satmak istiyorsanız sizlerden parasıyla satın alıyoruz. Eşyalarınıza kesinlikle ölü parasına satın alıyoruz hakkettiği değer neyse o paraya satın alıyoruz.

Kaliteli ve Güvenli Hizmet

Firmamız olabildiği kadar kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet sunuyor. Bizim için kalite ve güven her Leyden daha önemli. Bizlerden hizmet almak istediğiniz zaman sizlere tarih veriyoruz ve belirttiğimiz gün ve saatte evinize ya da işyerinize gelerek satmak istediğiniz eşyayı alıp aracımıza yüklüyoruz. Böylece hem biz kazanıyoruz hem de siz çöpe gidecek beyaz eşyanızı değerlendirerek harçlığınızı çıkarmış oluyorsunuz.

Fiyat Aralığı

Sizlere vereceğimiz ücret eşyanızın durumuna göre farklılık gösteriyor. Bu nedenle eşyanızı görmeden kesin bir şey söyleyemeyiz.

Tags
Çankaya 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara