Çankaya 2. El Ev Eşyası Alanlar

Çankaya 2. El Ev Eşyası Alanlar
22 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Çankaya 2.el ev eşyası alanlar olarak kullanmadığınız her türlü ev eşyasını değerinde satın alarak nakit ihtiyacınızı karşılıyoruz. Kullanmadığınız ve evinizde kalabalık yapan mobilya masa sandalye, beyaz eşya ve her türlü elektronik cihazlarınızı ikinci el mağazamıza satarak hem evinizi aşırı kalabalıktan arındırmış hem de kullanmadığınız eşyaları değerlendirmiş olacaksınız.

İkinci El Eşya Nedir

İkinci el eşya adından da anlaşıldığı gibi uzun süre ya da kısa süre kullanılmış eşyalardır. Birçok kişi ikinci el eşya ile spot eşyayı birbiri ile karıştırmaktadır. Spot eşya sıfır fakat garantisi olmayan anlamına gelmektedir. Ancak ikinci el eşya daha önce bir süre kullanılmıştır. Mobilya elektronik eşya beyaz eşya gibi her alanın kendine göre ikinci el mağazası bulunmaktadır. Sıfır alınmış bir eşya eğer ambalajından açılmış bir kere kullanışmış olsa bile bu eşya ikinci el eşya kategorisine girer. İsterseniz hiç kullanmadan satmak zorunda olsanız bile ikinci el değeri görecektir. İkinci el ev eşyası alımı yapan mağazalarda spot eşya almak ya da satmak imkansızdır bunun Spot eşya almak isterseniz bunu markaların bayiliğini almış mağazalardan alabileceksiniz.

İkinci El Ev Eşyası Fiyatları

Uzun yılardır ikinci el ev eşyası alanlar sektöründe kurumsal alt yapısı ile faaliyet göstermekte olan firmamız ister bir kere kullandığınız isterseniz de uzun süre kullandığınız her türlü ev eşyanızı değerinde satın almaktadır.  Yıpranma payını göz önünde bulunarak verdiğimizi kinci el ev eşyası fiyatları sizi memnun edecek ücretlerdir. Çünkü sektörde en iyi ücreti kurumsal firmamız vermektedir.

Tags
Çankaya 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara