Çankaya 2. El Bilgisayar Laptop Alanlar

Çankaya 2. El Bilgisayar Laptop Alanlar
23 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Bilgisayar ve laptop hayatımızın anlamı haline geldi desek yalan söylemiş olmayız değil mi? Ancak bu eşyalar bozulduğu zaman ve geri dönüşü olmayan hasar aldıkları zaman onların satmaktan başka çare kalmıyor. Bizler de Çankaya’da hizmet veren bir firma olarak bozulan ve artık ihtiyacınız olmayan bilgisayar ürünlerini sizlerden satın alıyoruz. Masa üstü bilgisayar, diz üstü bilgisayar, laptop, notebook ve tablet gibi eşyaları satın alarak değerlendiriyoruz.

Bilgisayarınızda ya da laptopunuzda herhangi bir problem olduğu zaman sorunu ne olursa olsun bizlere satabilirsiniz. Çünkü bizim için önemli olan bilgisayarda bulunan yedek parçalar. İlla paramparça olmasına gerek yok, kullanmayacağınıza karar verdiğiniz an firmamıza getirebilirsiniz. Firmamızdan güvenli hizmet alacağınızdan ve hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Değerinde Fiyat Uygulaması

Sizlere bilgisayar aldığımız zaman hasar durumuna göre, markasına göre ve miktara göre, türüne göre sizlere fiyat veriyoruz. Kaç parayı hakkediyorsa sizlere o kadar ücretini ödüyoruz. Kesinlikle hakkınızı yemiyoruz bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Eğer ürünü firmamıza getirme durumunuz varsa getirebilirsiniz ancak gelme durumunuz yoksa bizler evinize gelerek ürününüzü teslim alıyoruz.

Kapsamlı Bilgi İçin Arayın

Eğer bilgisayarınızı firmamıza satmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Bizleri arayarak aklınıza gelen tüm soruları sorabilir ve ürünün fotoğrafını yollayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere iyi hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Tags
Çankaya 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara