Çankaya 2.el Yemek Odası Alanlar

Çankaya 2.el Yemek Odası Alanlar
14 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Ankara Çankaya bölgesi başta olmak üzere Ankara’nın genelinde bulunan halkımızın ikinci el yemek adası takımları başta olmak üzere her türlü mobilyaları değerinde alıyoruz. İkinci el eşya alımı sektöründe uzun yılardır faaliyet göstermekte olan firmamız ister az kullanılmış ister spot isterseniz de modası geçmiş yemek odalarınızı değerinde satın alıyoruz. Alanında profesyonel ekip kadromuz ile ikinci el yemek odası alımı yapmakta olan kurumsal firmamız satmam istediğinizi ürünleri adresten teslim ve nakit ücretler ile satın alıyoruz.

 Eski Eşyaları Çöpe Atmayın Paraya Çevirin

Siz değerli müşterilerimizin nakit ihtiyacınız karşılamak için ikinci el yemek odası takımı, ya da diğer mobilya türlerini değerindeki fiyatlar ile biz satın alıp onları değerlendiriyoruz. Zaman zaman insanların acil paraya ihtiyacı olur. Bunu gidermek için ellerindeki eşyaların satmaya karar verir. Böyle bir durumdaysanız ve büyük hevesler ile aldığınız yemek odanızı satmak zorunda kalıyorsanız bizimle irtibat kurmanı ve yemek odası takımınızı fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacaktır. Eşyalarını yerinde inceleyen ekiplerimizi değerinde fiyat teklif ederek yerinde satın almaktadır.

 İkinci El Yemek Odası Fiyatları

İkinci el yemek odası fiyatları farklı olmaktadır. Siz bir ücret teklif edersiniz bu konuda firmamız da kendi fiyat teklifini sunar. Her iki tarafında memnun kalacağı ücretler ile satın alın. İkinci el yemek odası fiyatlar belirlenirken ürünü yıpranma payı ön planda tutulmaktadır.

Tags
Çankaya 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara