Çankaya 2. El Ofis Büro Eşyası Alanlar

Çankaya 2. El Ofis Büro Eşyası Alanlar
20 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Eğer ofis ve büro eşyalarınızı satmak istiyorsanız ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Eşyalarınızı internete koyarak bir sürü insanla uğraşmak yerine firmamıza satarak kolay yoldan para kazanabilir ve fazlalık eşyalardan kurtulabilirsiniz. Zamanında o kadar emek verip satın aldığınız ofis eşyalarınızı gün gelir satmak durumunda kalabilirsiniz. Bu durumda ölü fiyatına eşyalarınızı vermek istemiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Bizler eşyanızın değerine göre fiyat vererek hem sizleri mağdur etmiyoruz hem de eşyanızı güvenli bir şekilde sizlerden teslim alıyoruz.

Ofisinizi başka bir adrese taşımak zorunda kalabilirsiniz, çeşitli nedenlerle ofis eşyalarınızı yenilemek için yeriniz yoksa eski eşyalardan kurtulmak isteyebilirsiniz. Ya da ofisi tamamen kapatmak durumunda da kalabilirsiniz bu durumda eşyalarınızdan en hızlı ve güvenli şekilde kurtulmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzağız ve bizi aradığınız taktirde ne zaman isterseniz yanınızdayız.

Ne Tür Eşyalar Alınıyor?

Firmamız tarafınca masa, sandalye, Dolap, klasör, kalemlik, bilgisayar ve aklınıza gelebilecek her türlü ofis eşyasını sizlerden satın alıyoruz. İkinci el ya da sıfır olacak biçimde ofis eşyası alıyoruz. Hasarlı da olsa sağlam da olsa eşyalarınızı firmamıza göstererek satabilirsiniz.

Bizlere Her An Ulaşabilirsiniz

Sizler de ofis eşyalarınızı satmak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Nakliyat ve taşıma işlemleri içinde detaylı bir şekilde görüşebilirsiniz.

Tags
Çankaya 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara