Çankaya 2. El Mobilya Alanlar

Çankaya 2. El Mobilya Alanlar
9 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Mobilyalar evimizin en değerleri eşyalarıdır hiç şüphesiz. Mobilya olmadan ev olmaz tabi ki ama bazen bu eşyaları satmak durumunda kalabiliyoruz. Eğer Çankaya ve yakın çevresinde ikamet ediyorsanız çok şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz çünkü burada bir sürü ikinci el mobilya alan spot mağazası mevcut. Bu mağazalardan bir tanesi de biziz. İnsanların artık ihtiyaç duymadığı ve kullanmayacağı mobilyaları satın alarak mağazamıza yerleştiriyoruz. Sizin de kullanmak istemediğiniz ve karşılığında para kazanmak istediğiniz mobilyalar mevcutsa firmamızı tercih edebilirsiniz.

Müşterilerimizin aklına gelen ilk soru ne şekilde mobilya aldığımız. Kısa ve öz konuşmak gerekirse aklınıza gelebilecek her türlü mobilyayı bizlere satabilirsiniz. Koltuk, çekyat, yatak, gardırop, sehpa, masa, TV ünitesi, vitrin, şifonyer, halı, perde ve örtü gibi bir evde bulunabilecek her türlü eşyayı satın alıyoruz. Çöpün kenarında durmasındansa firmamıza eşyalarınızı satarak iyi kötü para kazanabilirsiniz.

Nakliyat Firmamıza Ait

Müşterilerimizin merak ettiği bir diğer konu ise bu eşyaları nasıl taşıyacakları. Tabi ki kolay değil koca koca mobilyaları sırtlanıp mağazaya götürmek. Bizler de sizi düşündüğümüz için vermiş olduğumuz hizmetin içine nakliyat hizmetini de katıyoruz.  Sizlere vermiş olduğumuz tarihte adresinize geliyoruz ve satacağınız eşyayı yük araçlarımıza yüklüyoruz.

İletişim Bilgileri

Eğer mobilyalarınızı firmamıza satmaya karar verdiyseniz telefon numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz firmamızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tags
Çankaya 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara