Çankaya 2. El Koltuk Takımı Alanlar

Çankaya 2. El Koltuk Takımı Alanlar
10 Mayıs 2020 No Comments Genel turgay turgay

Koltuk takımları evinizin demirbaş mobilyalarından birisidir. Genellikle misafir odasına ziyan ettiğini koltuk takımlarını bazı sebeplerden dolayı satmak isteyebilirsiniz. İster az kullanılmış olsun isterseniz de uzun yıllar kullanılmış olsun her türlü koltuk takımlarınızı ikinci el koltuk takım alan mağazamıza getirerek değerinden satarak, ikinci el eşyanızın paraya çevirebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti ile İkinci El Koltuk Takımı Alımı

Uzun süredir aynı modeli kullanmaktan sıkıldığınız veya yeni bir ev aldınız ve mobilyalarınızı evinize uyum sağlamıyor fakat çok büyük paralar vererek aldığınız oturma guruplarını da heba etmek istemiyorsanız kurumsal firmamız ile anlaşarak bunları paraya çevirebilirsiniz. Değerinde alım yaptığınız ikinci el koltuklarınız bir başkasını yeni, eşyası olabilir. Bu sayede hem geri dönüşüme önem vermiş oluyor hem de kullanılmayan eşyaları paraya çevirerek israfın önün kesmiş oluyoruz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren adresinize gelen uzman personellerimizi koltuk takımını yerinde inceleyip size değerinde bir fiyat teklif sunar. Kabul etmeniz halinde hemen alımını yaparak parasını da nakit olarak öder.

Ücretsiz Nakliye ile Hizmet sunuyoruz

İkinci el koltuk takımınızı inceleyip değerlendirmesini yapan personelimiz ile anlaşma yapmanız halinde ücretsiz nakliye hizmetlerimizi ile sattığınız takımı adresinizden kendimizi telim alırız. Sizler bu sayede ara kiralamak için ekstra masraf etmemiş hem de zamanda tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca koltuk takımınızı sökülmesi ya da taşınması da ücretsiz nakliyat hizmetlerimize dahildir.

Tags
Çankaya 2.El Eşya Spotçu Irmak Ticaret

Hemen Ara